8-го листопада у кінотеатрі Київ о 18:00 пройде спеціальний показ найгучнішої картини Сергія Лозниці «Лагідна». Після показу о 20:30 кінознавці і провідні кінокритики сьогодення — Антон Долін (Росія) та Андрій Алферов (Україна) проведуть обговорення стрічки, а також зроблять порівняльний аналіз сучасного українського та російського кінематографу. 

22829800_1692376984148415_7919481608437684142_o
Дискусія про новітнє українське кіно відбудеться на прикладі дебютної повнометражної стрічки Марини Степанської «Стрімголов», що з 9 листопада виходить у всеукраїнський прокат. Андрій Алферов представляє другий полюс кінокритичного погляду. Він також візьме на себе роль модератора зустрічі, голосу приймаючої сторони, та ставитиме запитання Антону Доліну.
Спікери торкнуться теми одвічної суперечки «чиїм режисером є Сергій Лозниця — українським чи російським?», а також поговорять про те, наскільки в умовах сьогоднішньої ізольованості у росіян є можливість стежити за сучасним українським кіно, а в українців — бачити нове російське кіно. Крім того, кінокритики розглянуть той факт, що існує сильний запит на показ такого кіно, і у якості прикладів розглянуть фільми «Аритмія», «Тіснота», «Стрімголов».
Організатором дискусії є компанія KINOVE, що вже провела серію унікальних кіноподій для поціновувачів естетичного та інтелектуального кіно.
Придбати квитки можна в касі кінотеатру та тут.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.